Úhrada za výkony a protetické výrobky je Vám účtována podle našeho ceníku platného pro dané období, v němž je cena za ošetření  stanovena jako násobek času, potřebného pro provedení konkrétního výkonu a ceny za minutu naší práce ( jejíž hodnota se zjišťuje z účetních podkladů a odráží všechny náklady, nutné pro zajištění chodu naší praxe ), ke kterému se připočítává cena za použitý přímý materiál nebo v případě protetiky ještě cena za práci zubního technika.

S ceníkem se můžete na požádání seznámit v recepci. Orientační ceník naleznete i v sekci pro Vás  na záložce orientační ceník.

Telefonicky ceny nesdělujeme.

Před zákroky, na které se budete k nám objednávat, Vám můžeme sdělit jejich orientační cenu- eventuelně si budete moci v případě některých protetických prací zvolit variantu, kterou můžete finančně akceptovat.

Platbu za ošetření přijímáme buď v hotovosti, nebo můžete využít našeho platebního terminálu. Přijímáme kryté platební karty Visa, Visa Elektron, Elektron, MasterCard, Maestro a MasterCard Electronic a American Express.

Vystavení platebního dokladu je u nás samozřejmostí.