CO DĚLÁME – PRAKTICKÉ ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

Záchovné zubní lékařství – prevence zubního kazu, ošetření kazu a mechanických poškození zubů výplněmi, ošetření kořenových kanálků zubů s nevratně poškozenou zubní dření, následná rekonstrukce.

Dětské zubní lékařství – dětské pacienty ošetřujeme jen v rámci péče o rodinné příslušníky u nás ošetřovaných pacientů. Spočívá v prevenci zubního kazu, budování spolupráce se zubním lékařem, ošetření kazů dočasných i stálých zubů, prevence a rozpoznávání vad čelistí, skusu a postavení zubů, vad vývoje chrupu a  spolupráci s ortodontistou.

Parodontologie – v základním rozsahu – prevence onemocnění dásní, instruktáž a kontrola hygieny, očištění povrchu zubu, léčba parodontálních kapes do 5 mm, spolupráce s parodontologem.

Zubní chirurgie – v základním rozsahu – vytažení zubů nebo jejich částí, méně závažné chirurgické vybavení neprořezaných zubů, výkony na dásni v rámci rekonstrukce zubů, odstranění rušivých vazivových pruhů, spolupráce s chirurgem.

Protetika – náhrady zubů a jejich částí – konvenční – bez použití implantátů.
Korunky, můstky- i na vhojené implantáty, částečné snímatelné náhrady kotvené sponami i zásuvnými spoji, kombinace ošetření, celkové náhrady. V případe potřeby doporučení k implantologovi.

Bělení zubů – ordinační a domácí bělení, zubní šperky

 

CO NEDĚLÁME, ALE KAM VÁS MŮŽEME DOPORUČIT:

Výkony v celkovém znecitlivění či analgosedaci

Ortodoncie (zubní rovnátka)

Implantáty

Náročnější chirurgické výkony – nutné individuální posouzení

 

bližší informace vizs kým spolupracujeme