Jsme kolektivem, který má největší radost z Vašeho hezkého, spokojeného a upřímného úsměvu.

Máme i po mnoha letech strávených u zubařského křesla stále rádi svou práci, vážíme si poctivého řemesla, sledujeme technický a vědecký pokrok, neustále se vzděláváme a přijímáme nové postupy a materiály, při jejichž zavádění do praxe stavíme i na klinických zkušenostech kolegů.

Jsme empatičtí a víme, jak je pro mnohé z Vás těžké navštívit zubní ordinaci a o to víc nás pak těší , že mnozí dokážete během ošetření i spokojeně usnout. Víme, jak by to mohlo bolet a proto vždy pracujeme s anestezií.

Vážíme si našich pacientů, kteří se k nám po léta opakovaně vracejí, cestují za námi někdy i z velkých dálek a ciziny a které neodradilo ani to, že jsme opustili Prahu a připravili po ně novou ordinaci v Lysé nad Labem.

 

Velmi si považuji poctivé a  obětavé práce svých spolupracovníků v ordinaci a jejich přístupu k Vám- pacientům,  stejně tak i precizní práce našich zubních techniků a erudice kolegů, se kterými spolupracujeme.

Zvláštní poděkování a úcta patří i mému učiteli a příteli MUDr. Jiřímu Sedelmayerovi, který nejvíc ovlivnil mou profesní cestu.

MUDr. Petr Kozlík sen.