Všichni z nás, kteří se podílíme na Vašem ošetření máme společný cíl: přispět co nejvíce k obnově, zachování a zajištění Vašeho ústního zdraví, a to nejen osobním přístupem v přátelském rodinném prostředí, ale i kvalifikovanou léčbou, prováděnou na základě pečlivého vyšetření a především širokým působením na poli prevence.  Našim cílem je pacienta především léčit, což v praxi znamená předcházet onemocnění jeho zubů a přilehlých měkkých tkání a ne jenom zuby „opravovat“.

Kromě preventivních a hygienických výkonů Vám můžeme samozřejmě poskytnout nejmodernější komplexní zubolékařskou péči, u které se specializujeme na estetické ošetření zubů výplněmi nebo fasetami, na ošetření kořenových kanálků a na zubní protetiku, včetně náhrad na vhojené implantáty.  Pracujeme s nejnovějšími technologiemi podle mezinárodně uznávaných pracovních postupů (léčebný ozon, laserová diagnostika, stojová endodoncie, stratifikační technika při ošetření fotokompozitními výplněmi …), které dalekosáhle přesahují základní stomatologickou péči.

Klademe mimořádný důraz na hygienické, desinfekční a sterilizační postupy.

Spolupracujeme s předními specialisty v oborech stomatochirurgie, implantologie, parodontologie, ortodoncie a poradnou specializující se na onemocnění čelistního kloubu.

Naše spolupracující zubní laboratoře disponující veškerou moderní technologií,  umožnující výrobu všech typů pevných a snímatelných zubních náhrad, včetně korunek a můstků na implantáty i pomůcky pro ochranu při přetížení chrupu nebo při sportu  a nosiče pro bělení zubů.

Vážíme si Vašeho času- propracovaným objednávacím systémem, recepcí, na kterou se můžete vždy obrátit, zasíláním upozornění na Váš blížící se termín- vším tím dosahujeme toho, že u nás nečekáte a jste ošetřeni v čase, na který jste objednáni.